Naše společnosti

Aufeer Automation

Společnost se specializuje na dodávku automatizovaných, především svařovacích pracovišť na klíč, včetně zakázek jako OEM dodavatel.

Zjistěte víc
Aufeer Automation

Aufeer Design Engineering

Při našich promyšlených a precizních inženýrských procesech využíváme nejmodernější SW/HW řešení. Naši inženýři a technici neúnavně pracují na přípravě optimálních řešení na klíč.

Zjistěte víc
Aufeer Design Engineering

Aufeer Design Studio

Místem, kde ožívají naše nápady a vize zákazníků se proměňují v realitu, je naše Inovační centrum, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2019. Právě zde probíhá celý proces návrhu, od počáteční strategie až po vysoce kvalitní reálné modely či podrobné technické výrobní listy. Společnost AUFEER DESIGN je jednou z předních středoevropských firem, které jsou schopny nabídnout všechny tyto služby pod jednou střechou. Její nové Inovační centrum představuje velký krok, jenž jí umožní přilákat globální klienty. Vyvíjíme modely a makety v měřítku 1:1, na nichž studujeme ergonomii a jejich technické požadavky. Díky úzké spolupráci s našimi konstruktéry vytváříme uskutečnitelné návrhy a přinášíme vysoce kvalitní produkty.

Zjistěte víc
Aufeer Design Studio

Aufeer GmBH

Die AUFEER GmbH ist der gesetzliche Vertreter der Muttergesellschaft AUFEER DESIGN, s. r.o. für Deutschland. Ziel ist es, die Kompetenzen der gesamten AUFEER-Gruppe den Kunden und Partnern in Deutschland näher zu bringen und die Geschäftsbeziehungen mit ihnen zu vereinfachen.

Zjistěte víc
Aufeer GmBH

Aufeer Job

V AUFEER JOB si vaší práce vážíme. Proto vám vždy zařídíme zázemí a podmínky podle vašich potřeb. Ať už vám záleží na stabilní práci nebo hledáte prostor kariérní pro růst.

Zjistěte víc
Aufeer Job

Aufeer Recruitment

Pro firmy zajistíme pracovní sílu nejen v oboru automotive. Pole působnosti máme mnohem širší – napříč všemi segmenty průmyslu i služeb.

Zjistěte víc
Aufeer Recruitment

Aufeer Solutions

Společnost AUFEER SOLUTIONS se zabývá poskytováním služeb na klíč v oblasti automotive. Náš tým nadšených lidí utváří kompletní servis a přináší kreativní řešení v oblastech výrobních technologií a kvality produktu. AUFEER SOLUTIONS nejsou pouze projektoví inženýři, vzhledem k rozmanitému portfoliu služeb realizujeme naše know-how také na poli zkoušení vozů, výroby lisovacího nářadí a zkoušek agregátů. Společnost AUFEER SOLUTIONS vznikla v roce 2017.

Zjistěte víc
Aufeer Solutions

Aufeer Transportation

Společnost AUFEER TRANSPORTATION sdružuje odborníky s dlouholetou zkušeností v oblasti designu, vývoje a konstrukce zejména v oblasti mobility.

Zjistěte víc
Aufeer Transportation