Společnosti a divize

AUFEER AUTOMATION

Společnost se specializuje na dodávku automatizovaných, především svařovacích pracovišť na klíč, včetně zakázek jako OEM dodavatel.

Zjistěte víc
AUFEER AUTOMATION

AUFEER DESIGN ENGINEERING

Při našich promyšlených a precizních inženýrských procesech využíváme nejmodernější SW/HW řešení. Naši inženýři a technici neúnavně pracují na přípravě optimálních řešení na klíč.

Zjistěte víc
AUFEER DESIGN ENGINEERING

AUFEER DESIGN studio - divize

Místem, kde ožívají naše nápady a vize zákazníků se proměňují v realitu, je naše Inovační centrum, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2019. Právě zde probíhá celý proces návrhu, od počáteční strategie až po vysoce kvalitní reálné modely či podrobné technické výrobní listy. Společnost AUFEER DESIGN je jednou z předních středoevropských firem, které jsou schopny nabídnout všechny tyto služby pod jednou střechou. Její nové Inovační centrum představuje velký krok, jenž jí umožní přilákat globální klienty. Vyvíjíme modely a makety v měřítku 1:1, na nichž studujeme ergonomii a jejich technické požadavky. Díky úzké spolupráci s našimi konstruktéry vytváříme uskutečnitelné návrhy a přinášíme vysoce kvalitní produkty.

Zjistěte víc
AUFEER DESIGN studio - divize

AUFEER GMBH

Die AUFEER GmbH ist der gesetzliche Vertreter der Muttergesellschaft AUFEER DESIGN, s. r.o. für Deutschland. Ziel ist es, die Kompetenzen der gesamten AUFEER-Gruppe den Kunden und Partnern in Deutschland näher zu bringen und die Geschäftsbeziehungen mit ihnen zu vereinfachen.

Zjistěte víc
AUFEER GMBH

AUFEER JOB

V AUFEER JOB si vaší práce vážíme. Proto vám vždy zařídíme zázemí a podmínky podle vašich potřeb. Ať už vám záleží na stabilní práci nebo hledáte prostor kariérní pro růst.

Zjistěte víc
AUFEER JOB

AUFEER RECRUITMENT

Pro firmy zajistíme pracovní sílu nejen v oboru automotive. Pole působnosti máme mnohem širší – napříč všemi segmenty průmyslu i služeb.

Zjistěte víc
AUFEER RECRUITMENT

AUFEER SOLUTIONS

Společnost AUFEER SOLUTIONS se zabývá poskytováním služeb na klíč v oblasti automotive. Náš tým nadšených lidí utváří kompletní servis a přináší kreativní řešení v oblastech výrobních technologií a kvality produktu. AUFEER SOLUTIONS nejsou pouze projektoví inženýři, vzhledem k rozmanitému portfoliu služeb realizujeme naše know-how také na poli zkoušení vozů, výroby lisovacího nářadí a zkoušek agregátů. Společnost AUFEER SOLUTIONS vznikla v roce 2017.

Zjistěte víc
AUFEER SOLUTIONS

AUFEER TRANSPORTATION

Společnost AUFEER TRANSPORTATION sdružuje odborníky s dlouholetou zkušeností v oblasti designu, vývoje a konstrukce zejména v oblasti mobility.

Zjistěte víc
AUFEER TRANSPORTATION