AUFEER SOLUTIONS

Společnost AUFEER SOLUTIONS se zabývá poskytováním služeb na klíč v oblasti automotive. Náš tým nadšených lidí utváří kompletní servis a přináší kreativní řešení v oblastech výrobních technologií a kvality produktu.

AUFEER SOLUTIONS nejsou pouze projektoví inženýři, vzhledem k rozmanitému portfoliu služeb realizujeme naše know-how také na poli zkoušení vozů, výroby lisovacího nářadí a zkoušek agregátů. Společnost AUFEER SOLUTIONS vznikla v roce 2017.

Více informácí na https://www.aufeersolutions.cz/

Plánování a kvalita

Jízdní zkoušky

Náplní projektových inženýrů je řízení a koordinace projektů průřezem oblastí staveb a infrastruktury, průmyslového inženýrství, automatizace, montáže, požární ochrany, prediktivní údržby, kvality, logistiky a životního prostředí. Předností našich zaměstnanců je dovednost v projektovém řízení. Naši zaměstnanci se na denní bázi zabývají projektovými otázkami, prováděním procesních auditů jednotlivých oblastí výrobního procesu, vyhodnocováním rizik, posuzováním stavu jednotlivých komponent vozu a přípravou a aktualizací prezentací pro jednání. To vše podloženo odbornou komunikací s dodavateli.

Vývoj vozu je velmi dlouhý proces, při kterém se utváří nejen jeho finální tvář, ale hlavně kvalita a funkčnost. Prioritou je dovést kvalitu vozu k maximální spokojenosti zákazníka. Náš tým mechaniků, techniků a zkušebních řidičů zajišťuje prototypové a zákaznické dlouhodobé zkoušky vozů. Zkoušku realizujeme jak dílčím způsobem, tak jako komplexní analýzu vozů včetně detailního vyhodnocení. Software a hardware vyvíjíme individuálně dle potřeb zákazníků. V průběhu zkoušení vozů sledujeme činnosti palubních systémů, měřící a záznamové techniky ve vozidle, hodnotíme jeho stav a posuzujeme funkčnost celého auta a jednotlivých komponent. Naši řidiči stráví ve vozech tisíce hodin a najedou miliony kilometrů.

Nástrojaři

Precizní a manuálně zruční lidé, kterým neunikne ani vlásek. Víte, že celá karoserie vozu je svařena ze stovek dílčích karosářských dílů? Naši nástrojaři se zabývají přípravou nástroje a komponentů na montáž, a vlastní montáží z dílčích komponentů. Když je vše připraveno, je třeba činné plochy vyladit metodou leštění, kamenování a broušení. Následuje úprava řezů, vymezování vůlí, pasování klínových jednotek. Výsledkem je připravený funkční nástroj pro produkci jednotlivých dílů karoserie. Zakázky realizujeme po celém světě, tedy místo výkonu práce nám definuje zákazník.

HR Generalist

Bc. Michaela Witschel

Sales Manager

Osoba zodpovědná za oblast ochrany osobních údajů