AUFEER DESIGN studio - divize

Clay studio

Mezi naše hlavní činnosti v clay studiu patří frézování a modelování clay modelů v plném měřítku, včetně jejich finálního dokončení. Zajišťujeme výrobu a zpracování hard modelů celých sestav, tak i dílčích maket a vzorků s vysokou kvalitou povrchu, přesnosti a zpracování.

Zjistěte víc
Clay studio

CG

Díky spojení uměleckého přístupu a nejmodernějších technologií vznikají v našem CG týmu špičkové vizuální výstupy. Umíme snoubit reálné fotografie a digitální 3D modely tak, aby vypadaly přirozeně a fotorealisticky.

Zjistěte víc
CG

Inovační centrum

Místem, kde ožívají naše nápady a vize zákazníků se proměňují v realitu, je naše Inovační centrum, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2019. Právě zde probíhá celý proces návrhu, od počáteční strategie až po vysoce kvalitní reálné modely či podrobné technické výrobní listy. Společnost AUFEER DESIGN je jednou z předních středoevropských firem, které jsou schopny nabídnout všechny tyto služby pod jednou střechou. Její nové Inovační centrum představuje velký krok, jenž jí umožní přilákat globální klienty. Vyvíjíme modely a makety v měřítku 1:1, na nichž studujeme ergonomii a jejich technické požadavky. Díky úzké spolupráci s našimi konstruktéry vytváříme uskutečnitelné návrhy a přinášíme vysoce kvalitní produkty.

MH2

První slovenské vodíkové auto

Přehrát

Vodíkové auto MH2

Ohromili jsme svět. Stojíme za designem konceptu vodíkového auta MH2, který představila naše mateřská společnost MATADOR GROUP na EXPO v Dubai.
Inspirováno tělem atleta i kapkou vody, vzniklo auto budoucnosti.

Podívejte se blíž