AUFEER DESIGN ENGINEERING

Při našich promyšlených a precizních inženýrských procesech využíváme nejmodernější SW/HW řešení. Naši inženýři a technici neúnavně pracují na přípravě optimálních řešení na klíč.

Převodovky

V oblasti vývoje převodovek se zabýváme zejména konstrukcí a zkouškami mechanických převodovek a řazení.

Zjistěte víc
Převodovky

A-class surfacing

Digitalizace přenáší myšlenky, nápady a návrhy designérů do podoby počítačových 3D modelů za účelem dalšího zpracování v CAD. Součástí digitalizace je nejen koncepční modelování, ale i tvorba A-class ploch.

Zjistěte víc
A-class surfacing

Elektro

Oblast elektra se zabývá vývojem elektroniky pro automotive. Předmětem je vývoj i testování systémů automobilů, elektromobilů, kabelových svazků, vývoj hardware a software, HIL a SIL testování.

Zjistěte víc
Elektro

Karoserie

Vývoj karoserie se v naší společnosti datuje k jejímu založení. V rámci vývoje a konstrukce karoserie pracujeme na jejich jednotlivých komponentech jako je podlahová část, rámy dveří, sloupky, střecha včetně zabudovaných střešních mechanismů a další podkomplety.

Zjistěte víc
Karoserie

Vývoj Světel

Nabízíme vývoj světel v automobilovém průmyslu ať už se týká předního, zadního tak i interiérového osvětlení. Od konceptů přes vývoj až po projektové vedení.

Zjistěte víc
Vývoj Světel

Motory

Od roku 2017 zajišťujeme ve spolupráci se Škoda Auto kompetence v oblasti mechanických převodovek. V oblasti vývoje převodovek se jedná o koncepční návrhy, sériový doprovod, tvorbu dokumentace a komunikaci s dodavateli.

Zjistěte víc
Motory

Vývoj interiérových a exteriérových plastových dílů

V oblasti vývoje plastů jsme schopni nabídnout aktivity od návrhu prvních konceptů až po konstrukční doprovod při zavádění do výroby. Působíme nejen v oblasti interiérových a exteriérových dílů pro automotive, ale také v agrotechnice a spotřebním průmyslu.

Zjistěte víc
Vývoj interiérových a exteriérových plastových dílů

Konstrukce lisovacích nástrojů

Jako specialisté v oboru konstrukce lisovacího nářadí pracujeme na vývoji a konstrukci lisovacích nástrojů pro tváření za studena. Na základě dlouholetých zkušeností poskytujeme poradenství a konzultace v oblasti lisovatelnosti dílů, vč. tvorby metodiky lisování pro výrobce automobilů a jejich dodavatele.

Zjistěte víc
Konstrukce lisovacích nástrojů