Elektro

Oblast elektra se zabývá vývojem elektroniky pro automotive. Předmětem je vývoj i testování systémů automobilů, elektromobilů, kabelových svazků, vývoj hardware a software, HIL a SIL testování.

AUFEER DESIGN ENGINEERING

Oddělení elektra se zabývá vývojem elektroniky pro automotive. Konkrétně tu probíhá vývoj i testování špičkových systémů automobilů, elektromobilů. V oblasti testování dodáváme našim zákazníkům inovativní CAN a BAP simulátory pro testování a vývoj palubních přístrojů. Naši programátoři vyvíjejí software řídících jednotek v C++ a testují jej na HIL stavech společně s přístroji. Testovací sekvence vytváříme v prostředí Python. Podílíme se také na vývoji nabíjecích stanic pro elektromobily pro našeho významného zákazníka Porsche engineering. Nejnovější specializací oddělení je oblast virtuálních simulací a virtuálního testování, která významně zefektivňuje vývoj a validaci produktu. Do budoucna se oddělení elektra chystá kromě práce v automotive rozvíjet v dalších oblastech, jako je letectví a vlaková doprava.

Tento obor významně zefektivňuje vývoj, testování a validaci produktů. Naši odborníci vytváření v prostředí Matlab a Simulink matematické modely součástí automobilů . Tyto modely poté podrobujeme testům ve virtuálním prostředí. Výsledkem je zkrácení času, zpřesenění výstupů a úspora nákladů za testování.

Pro naše zákazníky také vyvíjíme kabelové svazky v systému Vobes+ . V prostředí EB Cable vytváříme schémata elektrického zapojení vozu. Dalé provadíme návrh trasování svazků v Catii V5 a nakonec výrobní výkresy a dokumentaci v LDorado.