Poznejte nás

Společnost AUFEER GROUP zastřešuje činnost několika společností AUFEER v oboru inženýrských a vývojových služeb pro automobilový, herní, letecký a železniční průmysl.

20+ let v oboru

O nás

Díváme se dopředu, ale i pohled do minulosti nás těší. AUFEER GROUP svým vznikem v roce 2021 navázal na dvacet let působení AUFEER DESIGN a dalších společností. Jsme držitelem nejvyšších certifikátů kvality. Patříme do rodiny společností MATADOR GROUP.

Historie

Registrácia v obchodnom registri

1905

Prvá vyrobená pneumatika v Púchove

1950

Založení AUFEER DESIGN, s.r.o.

2000

Transformácia organizačnej štruktúry spojená s generačnou výmenou vedenia spoločnosti

2000

Certifikát ISO 9001, nové hlavní sídlo společnosti

2001

50 zaměstnanců, nové zakázky z Evropy i Asie

2003

Založenie MATADOR Automotive Vráble

2005

Pričlenenie spoločnosti AUFEER DESIGN

2006

105 zaměstnanců, strategické spojení s MATADOR group

2006

Predaj gumárenskej výroby spoločnosti Continental AG

2007

Založení pobočky AUFEER Design Mexico

2008

Premenovanie strojárenskej výroby MATADOR Machinery na MATADOR Industries a rozloženie portfólia na tri špecifické časti: Všeobecné Strojárstvo, Priemyselná Automatizácia a Výroba Nástrojov pre automobilový priemysel

2010

Založenie MATADOR Automotive Česko

2010

ZALOŽENÍ POBOČKY AUFEER DESIGN NOVÝ JIČÍN

2011

Založenie MATADOR Automotive Rusko

2013

Otvorenie nového MATADOR Biznis Centra v Bratislave

2014

Otvorenie nových dizajnových štúdií v Prahe a Košiciach

2015

Rozšírenie závodu v Nitre

2016

Strategické partnerstvo medzi spoločnosťami SODECIA Automotive Europe a MATADOR Automotive

2017
Naše mise

Innovation to win

Naše vize

Jsme rodinná investičně-průmyslová skupina, působící v oblasti inteligentních řešení. Respektujeme principy udržitelné budoucnosti.

Naše hodnoty
Inovace

Inovace jsou hnacím motorem pokroky a my chceme, aby se naše skupina i naši zákazníci a obchodní partneři posunovali vpřed.

Orientace na zákazníka

Orientace na zákazníka je naším přirozeným chováním v byznysu. Řídíme se jím už desítky let.

Agilita

Podporujeme samostatnost, flexibilitu a kreativitu, ceníme si vášně pro práci. Umožňuje nám to růst v prostředí, které se stále mění.

Soudržnost

Tvoříme skupinu AUFEER GROUP, člena Matador Group. Soudržnost je hodnotou, díky které se může firma společně posunovat a překonávat různé výzvy.

Pozitivní myšlení

Pozitivní myšlení je klíček k úspěchu založeném na pozitivním přístupu ke všemu, do čeho se pustíme. Pomáhá navázat důvěru a vznítit odhodlání dělat věci jak nejlépe dokážeme.

Jak je to teď

Všechny naše společnosti AUFEER DESIGN ENGINEERING, AUFEER DESIGN STUDIO, AUFEER SOLUTIONS, AUFEER TRANSPORTATION, AUFEER JOB, AUFEER RECRUITMENT, AUFEER AUTOMATION a AUFEER GmBH (která působí v Německu) pracují ve vzájemné symbióze. Zákazníkům proto můžeme nabídnout komplexní služby „na míru“ poptávanému projektu.

Od návrhů designu přes digitalizaci procesů v rámci průmyslové automatizace, technické dokumentace, technických zkoušek jednotlivých komponentů, jízdních zkoušek nebo služeb personální agentury. Máme vlastní Inovační centrum v Mladé Boleslavi a to nás posouvá mezi elitu v oblasti inovačních technologií.

Jak to bude

Společnost AUFEER GROUP považuje i nadále za svoji prioritu naplnění firemního claimu: Innovation to win

Neustále pracujeme na tom, abychom byli leadrem v oboru, vzdělávali se a použivali nejnovější technologie (nebo je sami vytvářeli). To vše s úctou k tradicím.

Tvoříme budoucnost (nejen) automotive průmyslu

Jaké inovace a technologie používáme

Dlouhý seznam o mnoha položkách, který stále aktualizujeme. Všechny naše společnosti se chovají přímo v duchu claimu „Innovation to win“ a neustále usilují o to, aby používaly nejnovější inovace a technologie. Zároveň však vždy vycházíme z možností zákazníka – hledáme taková řešení, aby v rámci spolupráce získal špičkové služby nebo produkty. Dokonale těžíme z komplexnosti našich služeb, které můžeme prostřednictvím společností rodiny AUFEER GROUP nabídnout.

Neustále se vzděláváme napříč všemi obory, kterým se věnujeme (včetně těch, které teprve přicházejí – jako např. gaming), do týmu usilujeme o získání špičkových odborníků. Často jdeme naprosto neprošlapanou cestou, jako například při spolupráci na vodíkovém speciálu MH2, renderingu i dalších směrech. Držíme se toho, co říkal už Nikola Tesla: „Inovace je nejdůležitějším produktem kreativního mozku“.

MH2

První slovenské vodíkové auto

Přehrát

Dotační projekty

Společnost AUFEER DESIGN, s.r.o. realizuje projekt s názvem Vývoj testovacího a aplikačního zařízení přístrojů HMI (Human Machine Interface), jehož cílem je výzkum a vývoj prototypu zcela nového inteligentního zařízení – Online, Multi-user Shared Testing Box (INTELIGENTNÍ KUFR). Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Společnost AUFEER DESIGN, s.r.o. realizuje projekt s názvem Vývoj prototypu bezpečné dveřní výplně osobního vozu s dezinfekční funkcí, jehož cílem je výzkum možností zajištění nepřetržité dezinfekce povrchu dveřní výplně vozu (cílem je povrch bez bakterií a virů) a zajištění konstrukce takové loketní opěrky, která zajistí bezpečný posed řidiče. Získané nové poznatky budou využity pro vývoj prototypu bezpečné dveřní výplně osobního vozu s dezinfekční funkcí. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Ve zmíněné poslední dekádě se událo mnohé – především jsme vůbec poprvé v historii postoupili do české nejvyšší soutěže. A přes několik počátečních klopýtnutí jsme se v ní neztratili a máme už na kontě i několik úspěchů. Tím největším je postup do semifinále play-off na jaře 2016. Za velkou čest si pokládáme i účast v prestižní evropské Lize mistrů, kde jsme si díky zmíněnému semifinále zahráli v sezoně 2016/2017 ve Švédsku a Bělorusku.

Pořízené položky

  • Modelárna
  • Měřící a frézovací zařízení Wenzel RAD 20200/3000/2500
  • 3D scanner ATOS Compact Scan 5M
  • Manipulační vozík Stringo S3

Našimi řadami prošla (nebo zde stále působí) řada skvělých hráčů, jako jsou například David Výborný, Michal Broš, Jakub Klepiš nebo Michal Vondrka. Měli jsme štěstí i na trenéry – třeba Františka Výborného nebo Vladimíra Kýhose.

Jsme i klub, odkud vzešli natolik dobří hráči, že se neztratili ani ve světě. V Mladé Boleslavi hokejově vyrůstal Jiří Hrdina, Radim Vrbata, Jan Hanzlík, Tomáš Hyka nebo Vojtěch Mozík.

Měřící a frézovací zařízení Wenzel RAD 20200/3000/2500

  • Modelárna
  • Měřící a frézovací zařízení Wenzel RAD 20200/3000/2500
  • 3D scanner ATOS Compact Scan 5M
  • Manipulační vozík Stringo S3
Ke stažení
Stažení

ok_E-Memorandum-pro-navstevniky-internetovych-stranek_upraveno.docx (DOCX, 331 KB)

Stažení

ok_E-Memorandum-pro-stazisty-a-studenty-v-ramci-dualniho__-vzdelavani_upraveno.docx (DOCX, 466 KB)

Stažení

ok_E-Memorandum-pro-uchazece-o-zamestanani_upraveno.docx (DOCX, 465 KB)

Stažení

ok_E-Prohlaseni-o-ochrane-osobnich-udaju_upraveno.docx (DOCX, 327 KB)

Stažení

ok_E-AUFEER-GROUP-Code-of-conduct-2022_upraveno.docx (DOCX, 335 KB)

Stažení

ok_E-AUFEER-GROUP-Environmental-policy-2022_upraveno.docx (DOCX, 329 KB)

Stažení

ok_E-AUFEER-GROUP_vseobecne-obchodni-podminky_2022_upraveno.docx (DOCX, 348 KB)

Stažení