Konstrukce lisovacích nástrojů

Jako specialisté v oboru konstrukce lisovacího nářadí pracujeme na vývoji a konstrukci lisovacích nástrojů pro tváření za studena. Na základě dlouholetých zkušeností poskytujeme poradenství a konzultace v oblasti lisovatelnosti dílů, vč. tvorby metodiky lisování pro výrobce automobilů a jejich dodavatele.

AUFEER DESIGN ENGINEERING

Lisovací nářadí

Jako specialisté v oboru konstrukce lisovacího nářadí pracujeme na vývoji a konstrukci lisovacích nástrojů pro tváření za studena.

Na základě dlouholetých zkušeností poskytujeme poradenství a konzultace v oblasti lisovatelnosti dílů, vč. tvorby metodiky lisování pro výrobce automobilů a jejich dodavatele.

Pro zajištění rozměrovosti dílů a kvality lisování v celém průběhu lisovacího procesu využíváme software Autoform pro počítačovou simulaci tváření. Tím eliminujeme negativní vlivy lisování na použitý materiál.

Současně poskytujeme ve spolupráci s oddělením A-CLASS SURFACING bombírování povrchových dílů v kvalitě A-class ploch pro eliminaci rozpružení dílů a tím omezení korekčních smyček při zapracování nástrojů u výrobce.

Naplňujeme všechny předpoklady precizního zpracování finálních výlisků a snížení nákladů výrobcům lisovacích nástrojů.

Naši zákazníci: Škoda Auto, VW, Audi, Seat, Matador, H.I.T Automotive, Tawesco, PWO, FAW, SVW, Neuman Aluminium Components s.r.o.