Vývoj Světel

Nabízíme vývoj světel v automobilovém průmyslu ať už se týká předního, zadního tak i interiérového osvětlení. Od konceptů přes vývoj až po projektové vedení.

AUFEER DESIGN ENGINEERING

V oblasti vývoje světel jsme schopni nabídnout aktivity od návrhu prvních konceptů až po konstrukční doprovod při zavádění do výroby. Máme zkušenosti s projektovým vedení projektů v oblasti vývoje světel.  Naši specialisté se podílí na konečné konstrukci housingů, 2K skel, design dílů ale i kinematickým a optickým dílům. Zaměřujeme se na plně parametrickém modelování v Catii V5 a díky tomu jsme schopni reagovat pružně a plnit přání našich zákazníků.

Světlomety

Oblast vývoje světel zahrnuje špičkový tým konstruktérů s několikaletou praxí v oboru vývoje světlometů pro automobilový průmysl. Nabízíme komplexní portfolio služeb od designových návrhů přes koncepční návrhy až po konstrukci pro sériovou výrobu. Úzce spolupracujeme na vývojových projektech výrobců světel, kde jedním z našich klíčových klientů je Mladoboleslavská automobilka a dále Tier 1 dodavatele, jako je např. HELLA Autotechnik NOVA, Marelli Automotive Lighting, Varroc Lighting Systems.
V našem portfoliu je k dnešnímu dni více než 50 úspěšně dokončených vývojových projektů z oblasti osvětlení vozu. Od založení společnosti v roce 2000 spolupracujeme s automobilkou Škoda Auto na vývoji všech dosavadních modelů Fabia, Rapid, Superb, Octavia, Yeti, Kodiaq a Karoq. Mino jiné jsme se podíleli na vývoji předních světel pro značky jako je Audi, Bentley, Volkswagen, Renault, Land Rover a Jaguar.