Karoserie

Vývoj karoserie se v naší společnosti datuje k jejímu založení. V rámci vývoje a konstrukce karoserie pracujeme na jejich jednotlivých komponentech jako je podlahová část, rámy dveří, sloupky, střecha včetně zabudovaných střešních mechanismů a další podkomplety.

AUFEER DESIGN ENGINEERING

Karoserie

Dále pracujeme na panelových dílech, jako jsou dveře a víka, motorová kapota a blatníky. Stěžejní část vývoje se odehrává na plechových dílech. Zabýváme se také alternativními řešeními standardních konstrukcí karoserie, např. návrhem hybridního víka zavazadlového prostoru, kde kovové řešení bylo nahrazeno plastovým, nebo začlenění hliníku do struktury vozu, včetně jeho spojování s klasickými plechovými díly.

Dále spolupracujeme na vývoji podpodlahových aplikací, jako jsou CW kryty a stínící plechy, zpracování výkresové a technické dokumentace vozu a změnová řízení. Veškeré konstrukční činnosti jsou tvořeny ve spolupráci s odděleními designu a v nejvyšší míře uzpůsobeny požadavkům interiéru, lisovacímu nářadí, crashovým požadavkům, zástavbě dalších komponent vozu a v neposlední řadě požadavkům zákazníka.