Máte o nabízenou pozici zájem? Stačí vyplnit a ozveme se Vám.

Příloha 1

Jméno souboru:

Velikost souboru:

Vybrat soubor

Příloha 2

16.02.2023

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK – PODPORA PRO DODAVATELE (M/Ž)

Místo práce

Mladá Boleslav

Druh pracovního poměru

Plný úvazek

Pro našeho významného klienta Škoda Auto, a.s., hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří budou poskytovat administrativní podporu pro dodavatele.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Komunikovat s nákupčími a dodavateli;
  • zpracovávat a analyzovat data z interních systémů;
  • pravidelně reportovat;
  • individuálně konzultovat s dodavateli a školit vybrané dodavatele v případě potřeby;
  • distribuovat projektové informace;
  • sledovat časový harmonogram dle priorit;
  • podporovat dodavatele při registraci v LDB a při získávání ratingu udržitelnosti;
  • podporovat tým biodiversifikace;
  • vést agendu stavu ratingu udržitelnosti;
  • analyzovat sebehodnotící dotazníky a dokumentaci.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Pokročilou znalost MS Office (Excel, Word, Power Point) a MS Teams;
  • analytické schopnosti;
  • výborné komunikační schopnosti ústní a psanou formou (ČJ – úroveň C1);
  • znalost AJ nebo NJ min. B1- B2;
  • řidičský průkaz sk. B;
  • znalost koncernových nákupních procesů výhodou.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Platové ohodnocení oceňující Vaše vzdělání a praxi;
  • dlouhodobou spolupráci s možností kariérního rozvoje;
  • 5 týdnů dovolené pro kvalitní odpočinek;
  • stravenkový paušál;
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění;
  • zvýhodněné volání;
  • další vzdělávání (jazykové, soft i hard skills);
  • Multisport kartu a mnoho dalších benefitů.

Jste komunikativní člověk s analytickými schopnostmi a máte s v této oblasti zkušenosti? Ozvěte se nám! Rádi s Vámi pozici probereme detailně.

#pracujvaufeeru #pracujveskodovce #aufeerprojektaci

Informace o pozici:

MÍSTO PRACOVIŠTĚ:

PRACOVNÍ POMĚR:
Práce na plný úvazek

TYP SMLUVNÍHO VZTAHU:
Pracovní smlouva

VZDĚLANÍ:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

JAZYKY:
Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte zájem o pracovní nabídku?

Pošlete nám svůj životopis

AUFEER GROUP

Společnost AUFEER GROUP zastřešuje činnost několika společností AUFEER v oboru inženýrských a vývojových služeb pro automobilový, herní, letecký a železniční průmysl.