Máte o nabízenou pozici zájem? Stačí vyplnit a ozveme se Vám.

Příloha 1

Jméno souboru:

Velikost souboru:

Vybrat soubor

Příloha 2

16.02.2023

SPECIALISTA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Místo práce

Mladá Boleslav

Druh pracovního poměru

Plný úvazek

Pro našeho významného klienta Škoda Auto, a.s., hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici „Specialista životního prostředí“.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Sběr dat a jejich zpracování v systému Management Cockpit;
  • čtvrtletní vykazování dat KPI;
  • sledování analýz a tvorba statistik;
  • sběr, sumace a verifikace dat – komunikace se ŠKO-ENERGO;
  • přepracování evidence v ekologickém informačním systému dle požadavků platné legislativy;
  • tvorba podkladů na grémia Strategiekommission Umwelt & Nachhaltigkeit · Systém Energis (ŽP) – sledování dat a statistik;
  • tvorba podkladů pro grémia v koncernu k ŽP
  • Sledování nových opatření v systému ŠKODA AUTO.

Co splňuje ideální uchazeč?

  • Má zkušenosti s MS Power Point, MS Excel (především s kontingenční tabulkami) a Power BI;
  • je komunikativní;
  • ovládá alespoň základně angličtinu;
  • zájem o IT výhodou.

Čím Vás za to odměníme?

  • Příjemným pracovním prostředím, kde je stále dobrá atmosféra;
  • platové ohodnocení oceňující Vaše vzdělání a praxi;
  • dlouhodobou spolupráci s možností kariérního rozvoje;
  • 5 týdnů dovolené;
  • stravenkový paušál;
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění;
  • další vzdělávání (jazykové, soft i hard skills);
  • Multisport kartu a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů (příspěvky na svatbu, dítě, pružnou pracovní dobu, občasnou práci z domova, pomoc při relokaci, aj.).

#pracujveskodovce #aufeerodbornici #pracujvaufeeru

FIRMA:
AUFEER SOLUTIONS s.r.o. (zaměstnavatel)

MÍSTO PRACOVIŠTĚ:

PRACOVNÍ POMĚR:
Práce na plný úvazek

TYP SMLUVNÍHO VZTAHU:
Pracovní smlouva

VZDĚLANÍ:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

JAZYKY:
Angličtina (základní)

Vhodné i pro osoby bez praxe.

Máte zájem o pracovní nabídku?

Pošlete nám svůj životopis

AUFEER GROUP

Společnost AUFEER GROUP zastřešuje činnost několika společností AUFEER v oboru inženýrských a vývojových služeb pro automobilový, herní, letecký a železniční průmysl.